Fénixovy slzy a rakovina

Fénixovy slzy a rakovina

Je spousta lidí, kteří shánějí konopný výtažek – Fénixové slzy (FS) a nevědí co od nich očekávat. Jelikož už je delší dobu užívám, napíšu sem svoje osobní zkušenosti. Snad někomu tím pomůžu.

1) FS není kouzelná pilulka, kterou si nemocný vezme a vše je vyhráno. Není to tak jednoduché jak se, dle mého názoru, mnohdy píše na různých webech. Většinou je to zbožné přání pisatele bez jakýchkoli osobních zkušeností.

Rakovina (většina lidí shání FS kvůli této nemoci) nevznikla v organismu přes noc, ale vyvíjí se několik let. Nádor nenarostl náhodou. Má jasnou příčinu vzniku a tou příčinou je špatný životní styl. Pokud chceme zvítězit na rakovinou, musíme tento špatný životní styl změnit. To je klíč k uzdravení. Nestačí si vzít zázračnou (považuji FS za zázračný, nikoli
kouzelný) „pilulku“, ale je potřeba nejdříve odstranit příčinu nemoci.

Když pominu nervozitu, neodpuštění, rozvody, deprese, strach atd., které mají přímý vliv na náš zdravotní stav, tak
největším ničitelem našeho zdraví a původcem všech nemocí je NAŠE STRAVA!!!

2) Lékař není bůh v bílém plášti .
Při vší úctě k lékařům (zachránili mi život) apeluji všem. Nenechte rozhodovat za sebe někoho jiného. Vezměte zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Jen vy sami víte co vám schází nejlíp. Lékař může být vaším nejlepším rádcem, ale ne soudcem!

Velmi rád bych zde podotkl, že každý lékař slibovat na svojí čest, že bude chránit zdraví pacienta, ALE. Je doba taková,
že někteří, ZDŮRAZŇUJÍ, NĚKTEŘÍ lékaři chrání zdraví své peněženky a tučné konta farmaceutických firem.

3) Není pravdou, jak si mnozí myslí, že chemoterapie je neúčinná. V mnohých akutních případech, kdy rakovina rozbujela natolik, že na přírodní léčbu je pozdě, je chemoterapie jedinou u nás dostupnou léčebnou metodou, kdy lékaři pacienta doslova „seberou hrobníkovi z lopaty“. ALE! Je vědecky, tedy ne laicky, ale vědecky dokázané, že první série chemoterapie je mnohdy účinná, avšak každá další série je nejenom neúčinná, ale způsobuje masivní metastáze. Myslíte, že toto váš onkolog neví? Mýlíte se, je to vzdělaný člověk, ví to moc dobře. Jen vám lže. A proč vám lže? Protože musí!!! Takový je u nás zákon! Studií ohledně škodlivosti opakované chemoterapie publikoval Dr. Peter Nelson v nejunavenějším medicínském periodiku „Nature Medicine“. Nejedná se o žádné tajemství, ale o vědecky známou záležitost.

Tady bych vám mohl vypsat případy, kdy onkologové doslova zavraždili pacienty jen proto, že nasadili chemo a radio terapií v době kdy se pacientovi pomocí FS natolik polepšilo, že „mohl“ absolvovat další sérií chemoterapie. Nechápu jak můžou klidně spát.

Co můžu udělat když uslyším nad sebou ortel – rakovina

1) Změňte okamžitě vaše stravovací návyky. Začněte se stravovat VITARIÁNSKÝ!!!

Vitariánský, znamená živou, nebo taky raw stravou. Živou na enzymy. Nechci se tady rozepisovat co to znamená. Je o této stravě spousta vynikajících knížek. Jsou volně dostupná v češtině na webech. Stačí do vyhledávače zadat: „Dr. Morse Zázračná detoxikace. Syrova strava pro regeneraci“, nebo Norma W. Walker – „Omládněte“, nebo „12 kroků k syrové stravě od Viktorie Butenko“.

Na YouTube je spousta návodů a svědectví o této stravě. Hledejte, studujte, piďte se za pravdou. Začněte bojovat. Bez boje není vítězství!

Začněte hned. Nemluvte, že to nejde. Jde to. Určitě to jde. Budete zdraví, lépe se budete cítit, budete mít spoustu energie. Nemoci jako rýma, chřipka, cukrovka atd, budou pro vás minulosti.

Vím, váš lékař vám to nedoporučuje a má pravdu. Kdyby všichni lidé byli vitariání, lékaři by zkrachovali. Snad jen chirurgové by měli občas práci při úrazech, víc nic.

Nevěříte mi? Zkuste to alespoň půl roku a sami se přesvědčíte. Já jsem taky pochyboval, až mě k tomu dohnala nemoc. Dnes vím, že jen živá strava je člověku prospěšná!

Největší propagátor konopného výtažku Rick Simpson ve svém filmu „Útěk před lékem“ zdůrazňuje , že je třeba krom brání FS „změnit stravovací návyky.“ Změňte je!

2) Sežeňte si kvalitní konopný výtěžek a neplaťte za něj horentní sumy. Jako například: http://growmart.cz/zbozi/cibdol-vytazek-konopi/